05323166278
Sosyal Medya Hesaplarımız

Denizli Parmak İzi Kilitleri

29 Eylül 2020
146 kez görüntülendi

Denizli Parmak İzi Kilitleri

Elektrikli geçiş, kartlı geçiş, şifre ile geçiş sistemlerinin dışında yenilenen teknoloji sayesinde artık parmak izi ile geçiş sistemi de devreye girdik. Yüksek güvenlik gerektiren yerler, teknoloji üsleri, gizli odalar ya da önemli belgeler içeren yerlerde sadece parmak izi ile geçiş yapabilmelerine olanak sağlanan bir sistem de kullanılıyor.

Parmak İzi Kilitleri Nedir?

Bu kilitler alana giriş yapacak kişinin parmak izinin alınması ve sisteme tanıtılması ile geçiş yapabilme izni verilen yerlerdir. Dünya’nın birçok ülkesinde özel, gizli ya da özel kişiler haricinde girişin yasaklı olduğu bölgelerde kullanılan bu sistem giderek ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Denizli Parmak İzi Kilit bu anlamda sektörde adını gittikçe duyurmaya başladı. Hemen hemen birçok farklı sektörden müşterilerine üstün hizmet sunmaya devam ediyor.

Parmak İzi Kilitlerinin Uygulanması

Parmak İzi Kilitleri elektrikli bir sistemi monte edildikten sonra bilgisayara yüklenen bir program ile tanımasıdır. Öncelikle bilgisayara giriş izini verilen kişi ya da kişilerin kimlik bilgileri girilir ve sonrasında giriş izini verilen alanlar eklenir. Sonrasında parmak izleri alınarak sisteme eklenir. Bu sayede hatasız bir şekilde hem güvenlik sağlanır hem de çalışan personel takip edilebilir. Giriş ve çıkış saatleri, mola süreleri, hangi alanlara girdiği ve burada ne kadar kaldığı gibi birçok unsur raporlanabilir. Denizli Parmak İzi Kilit uzman kadrosuyla bu işlemleri yapabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?