05323166278
Sosyal Medya Hesaplarımız

Denizli İmmobilizer Anahtar Yapımı

01 Ekim 2020
180 kez görüntülendi

Denizli İmmobilizer Anahtar Yapımı

Gelişen teknolojide anahtarlar içerisinde immobilizer sistemine sahip olarak üretilmeye başlanmıştır. Hırsızlıklara karşın en etkin çözümlerden biri olan bu sistem yeni üretilen tüm araçların kilitlerinde bulunmaktadır. Denizli İmmobilizerli anahtar yapımında lider olan şehirlerimizden biri olup teknoloji ve günümüz gereksinimlerine uygun olarak üretimlerini sürdürmeye devam ediyor.

İmmobilizer Anahtar Nedir?

Bu anahtar sistemini kullanan bir arabanın anahtar ve kontağı özel olarak tasarlanmıştır.  Bu sisteme sahip olan araçların kaputunda ana ünitesi yerleştirilmiştir. Eğer anahtar bu sisteme uygun değilse hem motora yakıt gitmez hem de ateşleme sistemi bujileri çalıştırmaz.  Bu sistemin gelmesi sayesinde hırsızların araba çaldıklarında klasik olarak yaptıkları düz kontakt sistemi de çalışmaz ve arabanın çalınması engellenmiş olur. İmmobilizer Yapan Anahtarcı bulmak artık günümüzde çok daha erişebilirdir. Hem firmanın servisleri hem de araba anahtarcıları bu anahtar sistemini yapabilmektedirler.

İmmobilizer Anahtarın Avantaj ve Dezavantajı

Sistemin en büyük avantajı olası hırsızlık ve gasplara karşın ciddi önlem sunmasıdır. Bir anlamda araba kişiye özel olmakta ve araçta özel anahtarı olmadan çalışmamaktadır. Dezavantajı ise pahalı bir sistem olmasının yanı sıra anahtarın kaybedilmesi durumunda sıkıntılar yaşanabiliyor. Denizli Tüm Marka İmmobilizer Anahtarcısı tam da bu noktada devreye giriyor, tüm marka ve model araçların yedek anahtarları profesyonel bir şekilde üretilmekte ve bu anahtarlar neredeyse orijinaline yakın bir özellikte müşteriye sunulabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?