05323166278
Sosyal Medya Hesaplarımız

Denizli Şifreli Giriş Sistemleri

01 Ekim 2020
64 kez görüntülendi

Denizli Şifreli Giriş Sistemleri

Kartlı sistemlerden daha etkili bir yöntem olan Apartman şifreli giriş, sayesinde evlere daha güvenli bir şekilde girebilmek mümkün hale geldi. Kart kaybolmalarının hem maliyet hem de zaman açısından israf olmasından dolayı ve ayrıca başka birinin eline geçme riski göz önüne alındığında oldukça iyi bir sistem denilebilir.

Şifreli Giriş Sistemleri Nedir?

Şifreli Giriş Sistemleri bir apartmana ya da herhangi bir binaya girerken orada bulunanlara verilen dört haneli bir şifredir. Bu şifre olmadan kapı hiçbir şekilde açılmaz ve birçok tehlikeli durumun olması engellenir. Belirli aralıklar bu şifrenin değiştirilmesi de oldukça önemlidir. Denizli apartman şifreli giriş sistemi ile birçok kötü senaryo meydana gelmeden apartmanların sakinlerinin güvenliği sağlanmış oldu.

Şifreli Giriş Sistemleri Nerelerde Kullanılabilir?

Sadece apartman girişlerinde sınırlı kalmayıp yüksek güvenlik gerektiren pek çok binada kullanılabilmektedir. Bu sayede şifreyi bilmeyenlerin giriş yapamadığı bu alanlarda güvenlik de sağlanmış oluyor.

Bu geçiş sisteminin bulunduğu bazı alanlar ise;

  • Fabrikalar
  • Özel güvenlik gerektiren laboratuarlar
  • Hastaneler
  • Apartman girişleri
  • Özel kasalar ya da banka kasaları
  • Emniyet Teşkilatında Özel Dosyaların Bulunduğu Odalar
  • Ofis girişleri

Bunların yanı sıra yüzlerce farklı binada ve alanda da bu sistem kullanılıyor. Denizli Anahtar bu anlamda bu sistemi binalarda devreye koyarak güvenliği en üst seviye çıkarmayı başarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?